Close

ODBORNÁ INSTALACE PPF OCHRANNÉ FÓLIE LAKU – HEXIS BODYFENCE X.

OCHRANNÁ FOLIE LAKU


Naše společnost absolvovala v roce 2019 workshop vedený HEXIS autorizovaným trenérem Rocco ZIPPO. Zde jsme získali praktické, ale i teoretické znalosti o materiálu, jeho výrobě a vlastnostech. Tyto zkušenosti se přenáší do úspěšných instalací na osobní vozy, interiérovou architekturu prostě všude, kde je potřeba kvalitně chránit povrchy a materiály.


Díky svojí tloušťce a struktuře materiálu má instalace určité pravidla a doporučení. Pokud se tyto pravidla a limity překročí, hrozí i u takto kvalitního materiálu, odlepení, popř. zvednutí hran a podobně. Náš team Vám rád vše vysvětlí a předvede tento materiál, jeho vlastnosti, čirost, výdrž, kvalitu, popřípadě udělají malou ukázku řezů a techniku instalace.


paint protection
Ochranná fólie – Hexis Bodyfence X

Hexis Bodyfence X se řadí mezi špičku v oblasti ochranných PPF fólií. Vyniká svojí životností, hydrofobní vrstvou, samozacelovacím efektem a naprostou čirostí, která zvyšuje lesk a hloubku laku. Už mnoha lety zaběhlá francouzská značka Hexis, zaručuje evropskou kvalitu. Celá linka na výrobu je ve francouzském městě Montpellier, na rozdíl od „amerických“ značek jako 3M, SUNTEK, Xpel, které se vyrábí kompletně v čínských fabrikách. Hexis se snaží tento materiál stále vylepšovat, jak čirost, hydrofobní vrstvu, životnost, ale i zákaznický servis, následné školení a distribuci materiálu.

Více informací naleznete na webu výrobce zde.

Fólie je odolná proti:

Venkovní znečištění

Graffiti, dešťové skvrny, prach poškodí lak vozu.

Drobné Škrábance

Vznikají během otevírání kufru nebo parkování.

Silné škrábance

Škrábance způsobené ostrým předmětem.

Kyselý déšť

Lak bude poškozen kyselým deštěm a UV zářením během parkování venku.

Ptačí trus

Ptačí trus může silně poškodit váš lak na voze.

Štěrk a kamínky

Štěrk a kamínky na cestách velmi poškozují váš lak při jízdě po silnici.

KONTAKTUJTE NÁS

V případě zájmu o realizaci a získání podrobnějších informací nás neváhejte kontaktovat na tel.: 777 883 269 a nebo přes email info@carleon.cz

FAKTURAČNÍ ÚDAJE
Carleon Design s.r.o.
Náves 72

Prštné
760 01 Zlín


IČ: 08037205
DIČ: CZ08037205


INSTALACE FÓLIE
Petr Hrbáček
+420 777 883 269


OBJEDNÁVKY
Václav Koláček
+420 724 785 976


E-MAIL

info@carleon.cz